Zioła na odrobaczenie

Specjalistyczna mieszanka ziół o działaniu przeciwpasożytniczym. Zioła zawarte w mieszance stwarzają negatywne warunki do rozwoju i rozmnażania się pasożytów. Zioła w połączeniu z kuracją farmakologiczną skutecznie pozbywają się pasożytów i zapobiegają nawrotom.

109,00  / 1kg

Brak w magazynie

Opis

Kompozycja ziół zawarta w mieszance została zawarta tak aby wzajemnie wspomagać swoje działanie i łagodzić podrażnienia układu pokarmowego wywołane przez pasożyty.

Piołun działa toksycznie na pasożyty, robaki i grzyby które bytują w układzie pokarmowym koni. Jest szczególnie skuteczny w przypadku glist.

Liście orzecha włoskiego mają działanie antyseptyczne, antybakteryjne, przeciwzapalne oraz przeciwpasożytnicze. Przyspieszają gojenie się ran, powstałe na skutek podrażnienia błony śluzowej żołądka i jelit przez pasożyty.

Nasiona róży i mięta pieprzowa stymulują pracę układu trawiennego, poprawiając jego funkcjonowanie. Mają również działanie przeciwpasożytnicze.

Tymianek skutecznie zwalcza glisty. Usuwa toksyny z organizmu i reguluje pracę układu pokarmowego oraz chroni przed biegunkami.

Duże konie 40-70 g dziennie

Małe konie 20-35 g dziennie

Podawać przez 7 dni suche zioła lub wywar. Kurację powtórzyć po 1-2 tygodniach.

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.