Probiotyczne Drożdże w płynie

Sku: 1114-1

Drożdże dla koni w płynie z niezbędnymi koenzymami, kompleksem witamin z grupy B i niezbędnymi aminokwasami, dla szybkiego wsparcia przy problemach trawiennych i związanych z przemianą materii.

Wysyłka w ciągu 48 godzinDostawa na czas

129,00  / 0.25kg

Brak w magazynie

Opis

Drożdże dla koni w płynie z niezbędnymi koenzymami, kompleksem witamin z grupy B i niezbędnymi aminokwasami, dla szybkiego wsparcia przy problemach trawiennych i związanych z przemianą materii.

Drożdże ziołowe dla koni składają się z probiotycznych komórek drożdży candida i saccharomyces, wyhodowanych na ziołowych esencjach, z których pobierają składniki odżywcze i substancje witalne jak enzymy, białko, minerały, pierwiastki śladowe i witaminy, przede wszystkim z grupy B.

Kultury drożdży candida i saccharomyces hodowane na wyciągach z następujących roślin: pokrzywa, mniszek lekarski, karczoch, melisa, tymianek, szałwia, przytulia wonna, bluszczyk kurdybanek, czarna porzeczka, bez, lucerna, marchew, kiełki pszenicy.
Probiotyczne Drożdże ziołowe dla koni są odżywcze dla całego organizmu, aktywują jego metabolizm i wzmacniają siły obronne. Są źródłem sił witalnych z lekkostrawnym białkiem, tiaminą (wit. B1), witaminą C pochodzącymi z drożdży, ziół, owoców i warzyw.

Probiotyczne drożdże ziołowe zawierające znaczną ilość drożdży i bogactwo ziół mogą wywierać istotny wpływ na cały organizm. Poprzez działanie pobudzające przemianę materii i wywieranie korzystnego wpływu na trawienie zwiększają wytrzymałość i wydolność.

Niezwykła jest również metoda działania naszych drożdży ziołowych.
W kontrolowanym procesie rozpadu (plazmolizy) solidne błony komórkowe są otwierane, a aktywna zawartość komórek – zwłaszcza białko drożdży, enzymy i tiamina (wit. B1) – szybko i bezstratnie dostarczana jest do organizmu.

Składniki odżywcze są optymalnie przyswajalne i lekkostrawne dzięki poddaniu ostrożnej fermentacji ziół i innych roślin takich jak: marchew, czarny bez, czarna porzeczka, pokrzywa, mniszek lekarski, kiełki pszenicy, karczoch, melisa, tymianek, szałwia, przytulia wonna, bluszczyk kurdybanek, lucerna. Wyjątkowe właściwości drożdże ziołowe zawdzięczają zastosowaniu ostrożnego procesu plazmolizy, w czasie którego przybierają postać płynną. Postać ta jest znacznie lepiej metabolizowana niż produkty z drożdży suszonych.

Drożdże dla koni stosujemy w celu :

– poprawy witalności oraz ogólnego stanu poprzez aktywację  przemiany materii i wsparcie mechanizmów  obronnych organizmu

– poprawy kondycji sierści i skóry w okresie linienia koni

– profilaktyki uszkodzeń kopyt u koni

– pokrycia podwyższonego zapotrzebowania na składniki odżywcze w czasie ciąży, laktacji lub wzrostu

– rekonwalescencji koni po przebytych chorobach

– pobudzenia apetytu u koni trudno przyswajających pokarm i poprawy wykorzystania paszy objętościowej

– przeciwdziałania zaburzeniom trawienia u koni na odcinku żołądek-jelita (biegunka wodnista i zwyczajna)

– regulacji flory jelitowej u koni po terapii farmakologicznej lub po odrobaczaniu

– podwyższenia wydolności koni

– zmniejszenia nerwowości w sytuacjach stresowych

– skrócenia okresu wypoczynku po wykonanej pracy

–  uzupełnienia niedoboru potasu u koni

Dawkowanie:

 

Informacje dodatkowe

Waga 0.25 kg

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.