iFeed Naturally

Automatyczne podajniki dla koni

iFEED uważa, że ​​natura najlepiej określa sposób, w jaki konie powinny być karmione. W naturze konie przemierzają dziesiątki kilometrów w poszukiwaniu pożywienia. Spożywając małe posiłki bardzo często. W tym celu stworzyliśmy system iFEED- ułatwiając karmienie koni w naturalny sposób – małymi porcjami dziesiątki razy dziennie.

Kolka jest największym zabójcą koni. Weterynarze leczą 90 000 przypadków kolki rocznie. Od 25% do 50% źrebiąt i 60% do 90% koni użytkowych cierpi na wrzody żołądka i jelit. Automatyczne dozowniki iFEED pomagają obniżyć te statystyki, a nawet zapobiec dolegliwościom ze strony układu pokarmowego, pozwalając kontrolować, kiedy, jak często i jakiej wielkości porcje spożywa nasz koń.

4-Day ShippingPree Pickup Today

2 500,00 

Brak w magazynie

Opis

W 1995 r. Christian T. Dahl postanowił opracować łatwą w użyciu i opłacalną metodę dostarczania małych porcji paszy w ciągu dnia i nocy. Przez wiele lat iFEED był dostępny głównie w Danii.
Firma iFEED posiada amerykański i międzynarodowy patent na narzędzia i technologię dozowania. Jest już dostępna na całym świecie.

Jak to działa

iFEED pozwala na karminie koni w naturalny sposób, poprzez automatyczne dostarczanie paszy w wielu małych porcjach w ciągu dnia i nocy. Sterownik pozwala na ustalenie ilości porcji, wielkości posiłków oraz konkretnych godzin podawania paszy.
Małe porcje podawane często – to prosta koncepcja, powszechnie akceptowana przez wiodących lekarzy weterynarii i dietetyków koni, jako właściwy sposób karmienia koni.
Konie mają mały żołądek, który stale produkują kwas. Ślina pomaga zneutralizować kwas, co działa kojąco na wrażliwą błonę żołądka. Konie produkują ślinę podczas przeżuwania, dlatego bardzo ważne jest podawanie paszy często w małych porcjach.
Dostarczając często małych porcji paszy, jesteśmy w stanie praktycznie wyeliminować wrzody żołądka, znacznie zmniejszyć ryzyko kolki oraz zmniejszyć stres u konia. Zredukowany stres prowadzi do spokojniejszego jedzenia i optymalnej produkcji śliny, co sprzyja lepszemu trawieniu.

Automatyczne podajniki dla koni

Automatyczne podajniki koni iFEED
Technologia iFEED oferuje nowy i znacznie zdrowszy sposób na karmienie koni. Dzięki automatycznym podajnikom iFEED właściciele koni są teraz w stanie karmić konie w bardziej naturalny sposób. iFeed umożliwia dozowanie wielu małych posiłków w ciągu dnia i nocy, wbudowany sterownik umożliwia ustawienie konkretnych godzin karmienia, dzięki czemu możemy uwzględnić trening, pobyt konia na padoku bądź pastwisku itp.
Podczas gdy konie odczuwają korzyści zdrowotne systemu iFEED, właściciele mogą czerpać korzyści ze zdrowszych koni.

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.