Glukozamina i MSM dla koni

MSM i Glukozamina dla koni w płynie ze specjalnymi substancjami odżywczymi i naturalnymi składnikami, które dbają o szczególne potrzeby stawów, chrząstek, ścięgien oraz tkanki łącznej.

Suplement diety, preparat na ścięgna oraz wspierający układ mięśniowo szkieletowy. Glukozamina i MSM wykazują właściwości regenerujące uszkodzonej tkanki chrząstnej działają przeciwzapalnie i przeciwbólowo, maltodekstryna i dekstroza ułatwiają metabolizm substancji czynnych, co usprawnia ich wnikanie do krwi. Składniki preparatu wzmacniają chrząstkę stawowa u koni w intensywnym czy wyczynowym treningu, nadają jej odpowiednia elastyczność i wpływają na jej prawidłowe funkcjonowanie. Preparat zalecany dla koni w trakcie leczenia czy rekonwalescencji stawów, ścięgien czy wiązadeł. Przeznaczony jest również dla starszych koni cierpiących na przykład na artrozy. Można go również stosować u ciężarnych klaczy aby zapobiec uszkodzeniom powodowanym przez większą wagę podczas ciąży, a także jako profilaktyczny środek dla koni, które intensywnie wykorzystują stawy, np. skoczkowie.

199,00  / 1kg

Brak w magazynie

Opis

Może być uznawany za środek dopingowy, dlatego suplement powinien być odstawiony na co najmniej 2 dni przez zawodami

***

MSM jest suplementem siarkowym, który jest często stosowany przy zapaleniu stawów u koni, bólu stawów i obrzękach stawowych. Jego użycie może być szczególnie korzystne w przypadku ostrych urazów mięśni i niektórych form zapalenia stawów, ponieważ wzmacnia on tkankę łączną, a także pomaga zwiększyć przepuszczalność błon okalających stawy i mięśnie, umożliwiając odprowadzenie nadmiaru płynu. Efektem jest zmniejszony obrzęk, a także drenaż toksyn obecnych przy stanach zapalnych.

Glukozamina dla koni jest stosowana przy leczeniu zapalenia stawów i w chorobie zwyrodnieniowej stawów, ponieważ wykazuje zdolność do udziału w regeneracji tkanki chrzęstnej.

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.