O nas

Z miłości do koni powstała marka EQU.

EQU to jedna z gwiazd w gwiazdozbiorze konia.

Ponieważ sami mamy konie, rozumiemy ich potrzeby.

Stworzenie receptur powierzyliśmy w ręce najlepszych niemieckich lekarzy weterynarii, co gwarantuje skuteczność pasz i suplementów marki EQU.

Pasze produkowane są w jednej z najlepszych fabryk w Europie Północnej Die Futter-Manufaktur.

Fabryka Futter- Manufaktur w 1960 roku jako jedna z pierwszych w Niemczech rozpoczęła produkcję mieszanek paszowych dla zwierząt. Futter- Manufaktur starannie selekcjonuje wszystkie dostarczane surowce, zapewniając najwyższą jakość produkowanych pasz i suplementów.

W skład pasz EQU wchodzą wyjątkowe surowce m.in. skandynawska organiczna mieszanka mineralna, nasiona szałwii hiszpańskiej, nasiona sorgo.

Do każdego konia podchodzimy w sposób indywidualny, na bieżąco monitorując jego stan zdrowia i modyfikując dietę uwzględniając potrzeby i intensywność treningu. Nasze porady są darmowe, wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wypełnienia planu żywienia bądź do kontaktu telefonicznego.

Bogata gama pasz i suplementów pozwala na sprostanie potrzebom najbardziej wymagających koni.

Pod naszą opieką mamy m.in. konie wrzodowe, konie z zespołem Cushinga, konie ochwatowe, konie z mięśnioochwatem, konie z problemami wątrobowymi, konie utrzymywane w systemie wolnowybiegowym, konie sportowe, konie rekreacyjne, konie z problemami oddechowymi, konie z alergiami, a także konie po kontuzjach i te znajdujące się w klinikach. Dzięki troskliwej opiece swoich właścicieli i wsparciu naszych pasz i suplementów żywione przez nas konie cieszą się dobrym zdrowiem, tryskają energia,a w przypadku kontuzji – szybko wracają do siły.

Zapraszamy wszystkich do współpracy!
Zespół EQU

O nas
O nas
O nas